Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
3-miesięczny program pomocy psychologicznej Trening redukcji stresu AUTOTERAPIA pakiet wsparcie: 3 płatności miesięczne  × 1 7,00  / dzień przez 3 dni
Kwota 7,00 
Łącznie 7,00 
Kolejne płatności abonamentowe
Podsumowanie 7,00  / dzień przez 3 dni
Suma cykliczna 7,00  / dzień przez 3 dni
Pierwsze odnowienie: 11 grudnia 2023
Poradnik prof. Wolan: "Jak skutecznie zmniejszyć lęk?"
4,00 
JEDNORAZOWA OFERTA
Skorzystaj z dodatkowego Poradnika prof. Wolan: Jak skutecznie zmniejszyć lęk ? W 17 lekcjach praktycznej psychologii dowisz się jak lepiej radzić sobie z lękiem. Odkryjesz co musisz wiedzieć i co robić, aby zmniejszyć napięcie i lęk.
  • Zapłać kartą kredytową lub debetową przez Stripe. Twoja płatność jest bezpieczna, a dane karty NIE SĄ przechowywane w sklepie. Jeśli wybierasz płatność miesięczną za kurs online - będzie ona pobierana automatycznie

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Dołączając, wyrażasz zgodę na udostępnienie Ci treści cyfrowych natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Przyjmując do wiadomości, że tym samym tracisz prawo odstąpienia od umowy (w przypadku zakupu kursu online). Szczegóły umowy zawarte są w regulaminie do którego znaduje się poniżej.