Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
3-miesięczny program pomocy psychologicznej Trening redukcji stresu AUTOTERAPIA: płatność za 1 miesiąc  × 1 519,00  / miesiąc przez 3 miesiące
Kwota 519,00 
Łącznie 519,00 
Kolejne płatności abonamentowe
Podsumowanie 519,00  / miesiąc przez 3 miesiące
Suma cykliczna 519,00  / miesiąc przez 3 miesiące
Pierwsze odnowienie: 21 czerwca 2024
Poradnik prof. Wolan: "Jak skutecznie zmniejszyć lęk?"
Original price was: 97,00 zł.Current price is: 27,00 zł.
JEDNORAZOWA OFERTA
Skorzystaj z dodatkowego Poradnika prof. Wolan: Jak skutecznie zmniejszyć lęk ? W 17 lekcjach praktycznej psychologii dowiesz się jak lepiej radzić sobie z lękiem. Odkryjesz co musisz wiedzieć i co robić, aby zmniejszyć napięcie i lęk.
  • Zapłać kartą kredytową lub debetową przez Stripe. Twoja płatność jest bezpieczna, a dane karty NIE SĄ przechowywane w sklepie. Jeśli wybierasz płatność miesięczną za kurs online - będzie ona pobierana automatycznie

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Dołączając, wyrażasz zgodę na udostępnienie Ci treści cyfrowych natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Przyjmując do wiadomości, że tym samym tracisz prawo odstąpienia od umowy (w przypadku zakupu kursu online). Szczegóły umowy zawarte są w regulaminie do którego znaduje się poniżej.

© 2024 AID Centrum Psychologiczno-Edukacyjne Mariola Wolan-Nowakowska