Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
3-miesięczny program pomocy psychologicznej Trening redukcji stresu AUTOTERAPIA  × 1 1297,00 
Kwota 1297,00 
Łącznie 1297,00 
Poradnik prof. Wolan: "Jak skutecznie zmniejszyć lęk?"
Original price was: 97,00 zł.Current price is: 27,00 zł.
JEDNORAZOWA OFERTA
Skorzystaj z dodatkowego Poradnika prof. Wolan: Jak skutecznie zmniejszyć lęk ? W 17 lekcjach praktycznej psychologii dowiesz się jak lepiej radzić sobie z lękiem. Odkryjesz co musisz wiedzieć i co robić, aby zmniejszyć napięcie i lęk.
  • Prosimy o wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Proszę użyć numeru zamówienia jako tytułu płatności. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.
    Wybierając ten sposób zapłaty zobowiązujesz się do zapłaty po złożeniu zamówienia. Twoje zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zazwyczaj trwa to od 1 do 3 dni roboczych od daty wykonania przelewu.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Dołączając, wyrażasz zgodę na udostępnienie Ci treści cyfrowych natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Przyjmując do wiadomości, że tym samym tracisz prawo odstąpienia od umowy (w przypadku zakupu kursu online). Szczegóły umowy zawarte są w regulaminie do którego znaduje się poniżej.