mariola-wolan-2

Jeśli doświadczasz trudności w życiu osobistym lub zawodowym, z którymi sobie nie radzisz zapraszam do skorzystania z profesjonalnej pomocy psychologicznej. Oferuję pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną dorosłym i młodzieży. 

Pracuję w konwencji integracyjnej. Korzystając z różnych kierunków psychoterapii odwołuję się głównie do indywidualnych wartości, historii życia, odkrywania zasobów oraz kształtowania konstruktywnych zachowań.  Od wielu lat moją pracę wspiera opieką superwizora. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą. 

Oferta

Profesjonalna pomoc psychologiczna: konsultacje psychologiczne, pomoc w sytuacjach kryzysowych; psychoterapia indywidualna dla dorosłych i młodzieży.

Przykładowe obszary oddziaływania: 

Poradnictwo i psychoterapia dorosłych
Zaburzenia lękowe, depresje, przewlekły stres, poczucie samotności, poczucie niskiej wartości, nieśmiałość w kontaktach z innymi, lęk przed przyszłością; zaburzenia psychosomatyczne; psychoterapia DDA (dorosłych dzieci alkoholików) oraz DDD (dorosłych pochodzących z rodzin dysfunkcjonalnych).

Poradnictwo małżeńskie i rodzinne
Kryzys w związku, brak satysfakcji małżeńskiej, konflikty małżeńskie – trudności w porozumiewaniu się; trudności wychowawcze u dzieci i nastolatków 

Poradnictwo i psychoterapia dla młodzieży
Problemy okresu dorastania, problemy adaptacyjne i emocjonalne, trudności w kontakcie z rówieśnikami, nieśmiałość, zaburzenia lękowe

 
Formy pomocy 

Sesje konsultacyjno-diagnostyczne: od jednego do trzech spotkań);
Psychoterapia indywidualna: spotkania cotygodniowe, czas trwania terapii zależny od potrzeb; 
Konsultacje dotyczące kryzysów małżeńskich i rodzinnych: od jednego do pięciu spotkań;
Psychoterapia małżeństw/par: spotkania cotygodniowe, czas trwania terapii zależny od potrzeb