obserwuj mnie

Do kogo skierowany jest trening?

Czujesz się zmęczona/y, wyczerpana/y, masz trudności ze snem, doświadczasz trudnych emocji, nie wiesz w jaką stronę iść dalej w swoim życiu…

Trening redukcji stresu AUTOTERAPIA przeznaczony jest szczególnie dla osób, które chcą:

 • Zmniejszyć napięcie i stres;
 • Poprawić odporność psychiczną i fizyczną;
 • Zwiększyć pewność siebie, stabilność i oparcie w sobie;
 • Uzyskać większą równowagę emocjonalną;
 • Kształtować umiejętności lepszego radzenia sobie z bólem, trudnościami ze snem oraz chorobami przewlekłymi np. choroby kardiologiczne czy choroby układu immunologicznego.

JEST TO PROCES – PROCES ZMIANY – nie jednorazowe spotkanie

Trening redukcji stresu AUTOTERAPIA

Autorski program pracy psychologicznej prof. Marioli Wolan-Nowakowskiej opracowany w oparciu o biopsychospołeczny model zdrowia oraz wieloletnią pracę psychologiczną i psychoterapeutyczną z klientami w kontakcie indywidualnym i grupowym.

Metoda i forma treningu:

Szkolenie odbywa się na Platformie Edukacyjnej

Otrzymujesz dostęp do ćwiczeń psychologicznych w formie plików pdf oraz materiałów wideo z instrukcjami do codziennej samodzielnej pracy.
Możesz logować się z dowolnego urządzenia: komputera, laptopa, tableta lub smartfona.
Pracujesz w swoim tempie, korzystasz z materiałów, kiedy masz czas.

Na początku  treningu wypełniasz Test samooceny objawów psychosomatycznych, który umożliwia diagnozę w następujących obszarach: trudności ze snem, nawyki żywieniowe, oddychanie, seksualność, zachowania kompulsywne, objawy somatyczne.

Dodatkowym elementem są cotygodniowe spotkania na żywo online, które odbywają się we wtorki w g. 19.30-20.30.

 • Konieczne zaangażowanie uczestników podczas trwania treningu – codzienna samodzielna praktyka w domu według podawanych instrukcji (w zależności od potrzeb i możliwości około 30 min- 1,5 godz.);
 • Stopień i poziom zaangażowania każdego uczestnika dopasowany do indywidualnych możliwości;
 • Indywidualna diagnoza na początku treningu: Test samooceny objawów psychosomatycznych M. Wolan-Nowakowskiej;
 • Program przeznaczony jest dla osób w różnym wieku (też seniorów) oraz w różnej kondycji fizycznej.

Obszary pracy psychologicznej:

 1. Bliżej ciała

Zwiększysz świadomość siebie poprzez kontakt z ciałem. Nauczysz się rozpoznawać odczucia w poszczególnych częściach ciała. Poznasz techniki pracy z oddechem. Rozwiniesz szacunek dla ciała oraz jego możliwości i ograniczeń.

2. Bliżej myśli

Rozpoznasz swoje schematy poznawcze w relacji ze sobą i z innymi. Zwiększysz umiejętności obserwacji automatycznych myśli. Nauczysz się w większym stopniu zwracać uwagę na pozytywne aspekty Twojego życia. Wzmocnisz pozytywne przekonania i nauczysz się rozpoznawać zasoby.

3. Bliżej emocji

Zaczniesz zwracać większą uwagę na emocje w Twoim  życiu. Zwiększysz świadomość emocji w ciele. Rozwiniesz zdolność rozpoznawania i nazywania emocji. W  większym stopniu nauczysz się konstruktywnie wyrażać trudne emocje.

4. Bliżej wartości

Zwiększysz świadomość wartości w swoim życiu. W większym stopniu nauczysz się żyć w zgodzie ze swoimi wartościami. Rozwiniesz poczucie spójności pomiędzy swoimi wartościami, a decyzjami w codziennym  życiu. Poczujesz się pewniej w relacjach interpersonalnych.

CENA PROMOCYJNA: 379 zł (Obowiązuje do 30.11.2020r)
9 TYGODNI DOSTĘPU DO WARSZTATÓW NA PLATFORMIE SZKOLENIOWEJ

CENA: 479 zł - możliwa płatności w dwóch ratach 249 zł i 230 zł (dostęp do warsztatów na 9 tygodni)

Możesz logować się z dowolnego urządzenia: komputera, smartfona lub tableta. Korzystasz z kursu wtedy, kiedy masz czas, pracujesz we własnym tempie.

JAK DOŁĄCZYĆ DO TRENINGU REDUKCJI STRESU - AUTOTERAPIA:

 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (potwierdzenie zapisu na trening zostanie przesłane na podany przez Ciebie adres mejlowy w Formularzu rejestracyjnym – sprawdź czy mejl z potwierdzeniem nie trafił do folderu SPAM lub OFERTY Twojej skrzynki pocztowej).
 2. Na wskazany w Formularzu adres mejlowy prześlemy dane do płatności.
 3. Trening to DZIAŁANIE. Prawdziwa zmiana w życiu opiera się na działaniu.
 4. ZAPRASZAM CIĘ DO DZIAŁANIA – Mariola Wolan-Nowakowska

Kontakt:

 • Tel:

502 579 464

 • mejl:

kontakt@mariolawolan.pl

O prowadzącej

psycholog, pedagog, trener rozwoju osobistego i treningu interpersonalnego; autorka kilkudziesięciu prac naukowych z zakresu poradnictwa oraz rehabilitacji psychologicznej i zawodowej; jest założycielką portalu Poradnik Psychologiczny. Posiada blisko 20-letnie doświadczenie w pracy indywidualnej oraz w pracy z grupami, prowadząc psychoterapię w podejściu integralnym oraz warsztaty psychoedukacyjne. Pracuje pod superwizją Wojciecha Eichelbergera.